Biała szałwia (Salvia Apina) jakość, I gatunek 25g

Biała szałwia (Salvia Apina) jakość, I gatunek 25g

749773
Pośpiesz się! Zostało tylko 43 sztuk!
10,44 zł
Brutto
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

BIAŁA SZAŁWIA (Salvia Apiana) 25g

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym

i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie.  Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Biała szałwię można spalać na specjalnym węgielku lub wystarczy podpalić listek i go po chwili zgasić odkładając na odporną na żar podstawkę.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

Zawartość opakowania - 25g

e4971225648979a4af3bc332b56b78df.jpg
749773

Arkusz danych

Kod producenta
01
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Zapach
inny zapach
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.03
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.