Biała szałwia Salvia Apiana pęczek ok 25g

  • Obecnie brak na stanie

Biała szałwia Salvia Apiana pęczek ok 25g

Neofarma
750153
Sorry, This item is out of stock.
14,24 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

a558ffdb6b827a45b507dc3b73fd33cc.jpg

BIAŁA SZAŁWIA

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym

i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"

Po ceremoni oczyszczania białą szałwią najlepiej użyć pęczka Sweet Grass (słodka trawa), dzięki której pomieszczenie nabiera pozytywnej energii, harmonii i podnosi się jego pozytywna wibracja.

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

waga 25-29g

Neofarma
750153

Arkusz danych

EAN (GTIN)
8719497616183
Kod producenta
Neo001
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Nazwa zapachu producenta
biała szałwia
Zapach
inny zapach
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.02
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.