Biała szałwia, cedr, bylica zestaw oczyszczający

Biała szałwia, cedr, bylica zestaw oczyszczający

Neofarma
_143521045
Pośpiesz się! Zostało tylko 23 sztuk!
56,99 zł
Brutto
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

bef0d96341d99ee935fe86be9397

Biała szałwia, cedr, bylica zestaw oczyszczający

3 mini pęczki około 8-9 cm każdy. Pochodzenie: USA. Pakiet zawiera trzy pęczki: białą szałwię, piołun i cedr.

BIAŁA SZAŁWIA

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym

i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

CEDR

Wspaniały zapach do palenia. Pęczki cedru są używane w rytuałach, obrzędach, magii, lub po prostu dla ładnego zapachu. Święta roślina dla lokalnych plemion, znana jako Matka i dawczyni życia. Idealne do do ochrony, czyszczenia, bogactwo i dobrobytu.

BYLICA

Bylica pospolita, zwana również czarną szałwią,  ma cudowny słodkawy, ziołowy zapach i jest stosowana w wielu magicznych celach, w wielu regionach świata. Uważa się, że okadzanie bylicą utrzymuje z dala złe duchy i ujemne energie od domów, ludzie, biur, itd. Znana ze swojego cudownego, bogatego zapachu używana jest również w zaklęciach i rytuałach na dobrobyt i długość życia.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

Neofarma
_143521045

Arkusz danych

Kod producenta
01
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Nazwa zapachu producenta
bylica cedr szałwia
Zapach
inny zapach
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.02
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.