PALO SANTO BRANSOLETKA Z KORALIKAMI HUAYRURO

  • Obecnie brak na stanie

PALO SANTO BRANSOLETKA Z KORALIKAMI HUAYRURO

749557
Sorry, This item is out of stock.
42,74 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

f5701a83682b31a83cbd78fbb8ebb7da.jpg

Elastyczna bransoletka Palo Santo z nasionami huayruro, wykonana z Palo Santo pozyskiwanego w sposób zrównoważony. Te naturalnie kolorowe nasiona znane są od czasów Inków jako symbol szczęścia i dobrobytu.

Nasiona Huayruro

Huayruro to nasiona Ormosia coccinea, rośliny strączkowej pospolitej w Peru. Huayruro oznacza coś w rodzaju „Szczęśliwe jagody”. Szczęśliwa jagoda rośnie w skorupce przypominającej fasolę. W porze deszczowej, z powodu naprzemiennego deszczu i słońca, nasiona otwierają się i opadają na ziemię. Te nasiona są zbierane od pokoleń, do tworzenia oryginalnej biżuterii. Atrakcyjność jagód wynika nie tylko z ich pięknego czerwonego koloru, ale także z mocy, jaką mają te nasiona. Wiadomo, że przynoszą szczęście i dobrobyt oraz odpychają negatywne energie i złe duchy.

Uwaga: nie nadaje się dla dzieci i nie należy wkładać ich do ust, nasiona są trujące, jeśli je zjesz.

Walory Palo Santo

Rdzenni mieszkańcy Andów od wieków używają Palo Santo do odpierania negatywnej energii. Kiedy to Święte drewno zostaje spalone, negatywna energia zostaje oczyszczona, zostaje przywrócony spokój i harmonia, a połączenie z matką ziemią zostaje wzmocnione. Zgodnie z tradycją Palo Santo ma naturalne działanie przeciwbólowe, odstresowe i relaksujące. Palo Santo ma przyjemny, odświeżający i podnoszący na duchu zapach. Aromat Palo Santo może pomóc rozjaśnić twoją aurę i wzmacniać pozytywne uczucia i radość.

Produkty Palo Santo z certyfikatem SERFOR

To Palo Santo pochodzi z lasów zarządzanych, autoryzowanych i certyfikowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Nawadniania (SERFOR) Peru. Używane są tylko drzewa i gałęzie Palo Santo, które opadły naturalnie i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat. Taki sposób zbierania nie szkodzi przyrodzie i stosuje się wyłącznie drewno o bogatym aromacie.

Rozmiar: 0,6-0,8 cm

Wielkość: 14cm (na elastycznej gumce)

749557

Arkusz danych

Kod producenta
001
Marka
Inna marka|Neofarma
Stan
Nowy
EAN
8720088295342
Waga (g)
4
Rodzaj
Rękodzieło
Materiał
Drewno
Kamień
Bez kamienia
Kolor dominujący
brązowy
Długość całkowita
14
Motyw
Brak
Cechy
nie zawiera niklu
Płeć
Produkt uniseks
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.