DARK AND LOVELY Relaxer Kit Super prostowanie włos

  • Obecnie brak na stanie

DARK AND LOVELY Relaxer Kit Super prostowanie włos

_143521105
Sorry, This item is out of stock.
38,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

65d9bcf84cb19cda92c7c964384a

Dark and Lovely Superior Moisture Plus No Lye Relaxer Kit Super

Dark & Lovely to marka tworzona przez ekspertów z Afryki, tworzących idealne produkty do pielęgnacji loków i afro.

Dark and Lovely Superior Moisture Plus No Lye Relaxer Kit został profesjonalnie opracowany, aby zapewnić jedwabiste, lśniące, proste włosy. Jego formuła na bazie olejków została wzbogacona o odżywcze afrykańskie masło shea i rozluźnia włosy, zapewniając mniejszą łamliwość. Dark and Lovely Superior Moisture Plus No Lye Relaxer Kit Super zapewnia intensywne odżywienie i połysk sprawia, że włosy wyglądają pięknie i zdrowo.

Zalety Dark & Lovely:

delikatnie rozluźnia włosy, zapewniając gładkie, jedwabiste, lśniące proste włosy.

Relaxer Kit posiada formułę bez ługu zapewniający komfort skóry głowy podczas procesu prostowania włosów.

Jak używać:

- Wymieszaj środek relaksacyjny 1A i aktywator 1B do uzyskania gładkiej konsystencji.

- Nałóż mieszankę relaksacyjną, pełny zestaw do włosów dziewiczych i połówkę zestawu do retuszu nowego wzrostu.

- Wygładź środek rozluźniający, nie przekraczaj maksymalnego zalecanego czasu przetwarzania dla Twojego rodzaju włosów.

- Dokładnie wypłucz środek rozluźniający.

- Nałóż neutralizujący szampon. Jeśli piana jest różowa, kontynuuj mycie szamponem. Jeśli piana jest biała, środek rozluźniający jest całkowicie zmyty.

- Nałóż głęboką odżywkę dla długotrwałego nawilżenia i lśniących włosów

Nadaje się do włosów średnich i grubych. Proszę zapoznać się z kartą czasu pracy, aby uzyskać informacje na temat czasu przetwarzania. Średnie włosy 15-18 minut, grube włosy 18-20 minut, odporne na prostowanie włosy 20-25 minut.

Należy uważnie przestrzegać wszystkich zaleceń zawartych w instrukcji użytkowania, aby uniknąć oparzeń skóry lub skóry głowy, wypadania włosów i urazów oczu. Ten produkt zawiera zasady. Nosić odpowiednie rękawice. Nie stosować, jeśli skóra głowy jest podrażniona lub zraniona. Nie stosować na włosy, które zostały poddane działaniu produktu tioglikolanowego. Nie stosować na włosy rozjaśnione lub trwale farbowane, które łamią się, rozdwajają lub w inny sposób ulegają uszkodzeniu. Nie stosować z henną złożoną ani metalicznymi farbami do włosów. Jeśli nie znasz rodzaju użytej farby do włosów, skontaktuj się z producentem farby do włosów, aby się dowiedzieć. Jeśli włosy były wcześniej teksturowane lub poluzowane, nakładaj tylko na nowy wzrost, zgodnie z instrukcją użycia. Jeśli środek do rozluźniania włosów powoduje podrażnienie skóry lub skóry głowy, natychmiast spłucz i umyj szamponem neutralizującym. Jeśli podrażnienie nie ustępuje lub występuje wypadanie włosów, skonsultuj się z lekarzem. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Kontakt z oczami może spowodować ślepotę. Trzymaj włosy z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie pal. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza i pokaż opakowanie lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci.

_143521105

Arkusz danych

EAN (GTIN)
6006174000277
Marka
Dark and Lovely
Stan
Nowy
Typ włosów
brak informacji
Działanie
inne
Typ
brak informacji
Problem skóry
nie dotyczy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.