DRZEWO SANDAŁOWE - naturalne kadzidło 15g I klasa

  • Obecnie brak na stanie

DRZEWO SANDAŁOWE - naturalne kadzidło 15g I klasa

749707
Sorry, This item is out of stock.
5,89 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Drzewo sandałowe czerwone 15g

e1198d3ba7f76d104c136edb5042c489.jpg

Drzewo Sandałowe

Drzewo sandałowe znane jest już od 4 tys. lat. Sandałowiec odgrywa ważną rolę w medytacji,  rytuałach religijnych, ślubach oraz innych obrzędach. Na Wschodzie już od dawna znane są jego właściwości lecznicze i tonizujące. Koi emocje i umysł. Przynosi pokój i zrozumienie.

Właściwości ezoteryczne: oczyszczanie z negatywnych emocji, egzorcyzmy, zdrowie, ochrona

"Drzewo sandałowe tworzy ciepły, słodki, maślany, drzewny zapach i jest jednym z najbardziej cenionych składników kadzideł od tysięcy lat. Zapach drzewa sandałowego tworzy relaksującą i harmonizujący atmosferę wyciszenia i wspiera poszukiwanie wewnętrznego spokoju, refleksji i równowagi"

Ciekawostki:

W dawnych Indiach, ludzie zaobserwowali, że termity nie atakowały drzewa sandałowego. Z tego powodu, drzewo to uważane jest za symbol żywotności. Od dawna stosowane jest w medycynie ajurwedyjskiej jako środek na infekcje pęcherza i nerek, stany zapalne, problemy skórne, choroby układu oddechowego i wiele innych chorób.

Sposób użycia: kawałki drzewa sandałowego najlepiej umieścić na podpalonym węgielku trybularzowym (dostępny również na naszej aukcji) Wtedy najlepiej uwalnia się charakterystyczny kojący zapach

Zawartość opakowania - 15g

749707

Arkusz danych

Kod producenta
H17-1000
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.02
EAN
8719075398913
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.