NATURALNY OLEJEK ZAPACHOWY NAG CHAMPA 10ml

NATURALNY OLEJEK ZAPACHOWY NAG CHAMPA 10ml

749548
Pośpiesz się! Zostało tylko 15 sztuk!
10,44 zł
Brutto
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

4317929be966da5fbbbfc797c32f2c65.jpg

Nag Champa

10 ml czystego olejku aromatycznego Goloka o zapachu nag champa Każda butelka olejku jest dostarczana w pięknie zaprojektowanym kartonowym opakowaniu, dzięki czemu jest to również świetny pomysł na prezent.

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem. Ilość tworzonych zapachów może być wręcz nieograniczona, można zamykać je w nuty zapachowe, a z nich tworzyć całe akordy nowych zapachów, których dopełnieniem będzie oryginalna, twórcza nazwa przypisana kompozycji zapachowej.

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią,. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu. Otaczajmy się zapachem.

Zastosowanie:

dodać ulubiony aromat do proszku do prania lub skropić nim prane ubrania

wlać kilka kropel dowolnego olejku zapachowego do wiadra z wodą do mycia podłogi

nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania w celu zaromatyzowania powietrza

skropić olejkiem o ulubionym zapachu wycieraczkę pod drzwiami w domu lub aucie

nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić pusty wkład odświeżacza powietrza

"Biała szałwia używana jest od wieków do rytuałów oczyszczania. Olejek ten należy stosować w kominku zpachowym Zaleca się dodanie wody do palnika przed dodaniem 5 kropli olejku zapachowego. Po zapaleniu podgrzewacza i umieszczeniu pod nim płyn zacznie się rozgrzewać, a zapach zacznie się unosić. Olejki zapachowe Goloka są wytwarzane w Indiach. Należy pamiętać, że olejki zapachowe Goloka nie są olejkami perfumowymi i nie należy ich nakładać na skórę. Produkt nie testowany na zwierzętach"

749548

Arkusz danych

Stan
Nowy
EAN
8906051435438
Producent
Goloka
Rodzaj olejku
inny
Pojemność
10
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.