NATURALNY OLEJEK ZAPACHOWY PALO SANTO 10ml

  • Obecnie brak na stanie

NATURALNY OLEJEK ZAPACHOWY PALO SANTO 10ml

749875
Sorry, This item is out of stock.
9,49 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

2ca6649b7c88180e3eb7de5c0bf5326a.jpg

PALO SANTO - Olejek Zapachowy

10 ml czystego olejku aromatycznego Goloka w zapachu Peruwiańskiego Palo Santo. Każda butelka olejku jest dostarczana w pięknie zaprojektowanym kartonowym opakowaniu, dzięki czemu jest to również świetny pomysł na prezent. Palo Santo to rzadkie i święte drewno pochodzące z Ameryki Południowej.

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem. Ilość tworzonych zapachów może być wręcz nieograniczona, można zamykać je w nuty zapachowe, a z nich tworzyć całe akordy nowych zapachów, których dopełnieniem będzie oryginalna, twórcza nazwa przypisana kompozycji zapachowej.

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią,. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu. Otaczajmy się zapachem.

Zastosowanie:

dodać ulubiony aromat do proszku do prania lub skropić nim prane ubrania

wlać kilka kropel dowolnego olejku zapachowego do wiadra z wodą do mycia podłogi

nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania w celu zaromatyzowania powietrza

skropić olejkiem o ulubionym zapachu wycieraczkę pod drzwiami w domu lub aucie

nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić pusty wkład odświeżacza powietrza

"Aromat jest słodki, a samo Palo Santo często używane jest do rytuałów oczyszczania w celu rozproszenia negatywnej energii. Zapach ten ma pobudzać kreatywność oraz przynosić miłość i szczęście. Olejek ten należy stosować w kominku zpachowym Zaleca się dodanie wody do palnika przed dodaniem 5 kropli olejku zapachowego. Po zapaleniu podgrzewacza i umieszczeniu pod nim płyn zacznie się rozgrzewać, a zapach zacznie się unosić. Olejki zapachowe Goloka są wytwarzane w Indiach. Należy pamiętać, że olejki zapachowe Goloka nie są olejkami perfumowymi i nie należy ich nakładać na skórę. Produkt nie testowany na zwierzętach"

749875

Arkusz danych

Kod producenta
575
Stan
Nowy
Nazwa zapachu producenta
palo santo
EAN
8906051435384
Producent
Goloka
Rodzaj olejku
inny
Pojemność
10
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.