NATURALNY OLEJEK ZAPACHOWY BIAŁA SZAŁWIA 10ml

  • Obecnie brak na stanie

NATURALNY OLEJEK ZAPACHOWY BIAŁA SZAŁWIA 10ml

749578
Sorry, This item is out of stock.
10,44 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ce946845dcbf51496f22c956eac2b75c.jpg

BIAŁA SZAŁWIA - Olejek Zapachowy

10 ml czystego olejku aromatycznego Goloka o zapachu białej szałwii. Każda butelka olejku jest dostarczana w pięknie zaprojektowanym kartonowym opakowaniu, dzięki czemu jest to również świetny pomysł na prezent. Palo Santo to rzadkie i święte drewno pochodzące z Ameryki Południowej.

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem. Ilość tworzonych zapachów może być wręcz nieograniczona, można zamykać je w nuty zapachowe, a z nich tworzyć całe akordy nowych zapachów, których dopełnieniem będzie oryginalna, twórcza nazwa przypisana kompozycji zapachowej.

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią,. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu. Otaczajmy się zapachem.

Zastosowanie:

dodać ulubiony aromat do proszku do prania lub skropić nim prane ubrania

wlać kilka kropel dowolnego olejku zapachowego do wiadra z wodą do mycia podłogi

nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania w celu zaromatyzowania powietrza

skropić olejkiem o ulubionym zapachu wycieraczkę pod drzwiami w domu lub aucie

nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić pusty wkład odświeżacza powietrza

"Biała szałwia używana jest od wieków do rytuałów oczyszczania. Olejek ten należy stosować w kominku zpachowym Zaleca się dodanie wody do palnika przed dodaniem 5 kropli olejku zapachowego. Po zapaleniu podgrzewacza i umieszczeniu pod nim płyn zacznie się rozgrzewać, a zapach zacznie się unosić. Olejki zapachowe Goloka są wytwarzane w Indiach. Należy pamiętać, że olejki zapachowe Goloka nie są olejkami perfumowymi i nie należy ich nakładać na skórę. Produkt nie testowany na zwierzętach"

749578

Arkusz danych

Stan
Nowy
EAN
8906051435568
Producent
Goloka
Rodzaj olejku
inny
Pojemność
10
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.