PALO SANTO święte drzewo Indian kadzidełka 4 szt.

PALO SANTO święte drzewo Indian kadzidełka 4 szt.

749555
Pośpiesz się! Zostało tylko 2 sztuk!
14,24 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

d3bf8eec5f0bed0f123d25266649fd71.jpg

Kadzidło Wanchako Palo Santo wykonane jest w 100% z naturalnego, zrównoważonego źródła Palo Santo o intensywnym zapachu oczyszczającym. Może być spalany w muszli, może być sproszkowany i spalony na węglu drzewnym lub spalany jak zwykły kadzidło, z odpowiednim kadzielnicą.

Wyprodukowano w: Peru.

Specyfikacja produktu

Kadzidło produkowane ekologicznie

Naturalnie relaksujący, łagodzi stres

Neutralizuje negatywne energie

Opakowanie zawiera 4 paluszki w pudełku

Każde kadzidło pali się ± 25-30 min.

Certyfikat SERFOR

Opakowanie bez plastiku

Jakie są cechy Palo Santo?

Palo Santo jest również znane jako Święte drewno lub Święte drewno. Zgodnie z tradycją, w starożytności szamani i uzdrowiciele znali już lecznicze właściwości Palo Santo i mądrze używali go do łagodzenia chorób, takich jak grypa, alergie, bóle głowy i problemy z kośćmi. Rdzenne kultury wykorzystywały drewno w sposób rustykalny. Dziś o wiele bardziej estetycznie robi się kadzidło Palo Santo, które po spaleniu wytwarza dym, który oczyszcza i oczyszcza środowisko z zarazków, bakterii, złych duchów, złych wibracji i innych negatywnych sił.

Palo Santo cieszy się dużą popularnością ze względu na swoje właściwości energetyczne, oczyszczające i lecznicze. Tworzy przyjemny, odświeżający  i podnoszący na duchu zapach, aby podnieść wibracje w ramach przygotowań do medytacji, pozwalając na głębsze połączenie ze źródłem całego stworzenia.

W istocie Palo Santo znajduje się kwas guayaheretico, odpowiedzialny za uśmierzanie bólu. Działa to również na układ hormonalny człowieka, promując wydzielanie niektórych hormonów, takich jak dopamina i endorfiny, umożliwiając leczenie problemów z depresją, uczuciem porzucenia, stresem i innymi.

Wachanko - certyfikowane przez SERFOR produkty Palo Santo

Produkty Wachanko pochodzą z lasu zarządzanego, autoryzowanego i certyfikowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Nawadniania (SERFOR) Peru. Używane są tylko drzewa i gałęzie Palo Santo, które spadły naturalnie i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat. Podczas takiego zbioru nie wyrządza się żadnej szkody naturze.

W październiku 2018 roku, zdając sobie sprawę ze swojej odpowiedzialności za wykorzystanie drewna Palo Santo, Wachanko uruchomiło pierwszą szkółkę Palo Santo. Posadzili 1000 sadzonek Palo Santo, aby zwrócić naturze to, co jest używane.

Składniki: Bursera graveolens (Palo Santo)

Ostrzeżenie: nie pozostawiaj płonącego kadzidła bez nadzoru, przechowuj je poza zasięgiem dzieci.

ca4cab8dee502d03e6a27593417a77d9.jpg
749555

Arkusz danych

Kod producenta
002
Marka
Wanchako
Stan
Nowy
Nazwa zapachu producenta
palo santo
Zapach
inny zapach
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.016
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.