BIAŁA SZAŁWIA wysoka jakość duży pęczek

BIAŁA SZAŁWIA wysoka jakość duży pęczek

749841
Pośpiesz się! Zostało tylko 8 sztuk!
36,10 zł
Brutto
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

1524af4ce6d38e8307d15112f4021bda.jpg

BIAŁA SZAŁWIA duży pęczek

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym

i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

Na innych naszych aukcjach również inne gramatury

Na innych naszych aukcjach również inne kadzidła i kadzidełka (największy wybór kadzideł żywicznych) oraz akcesoria do nich

749841

Arkusz danych

Kod producenta
001
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.