YERBA SANTA oczyszczanie kadzidło pęczek

YERBA SANTA oczyszczanie kadzidło pęczek

749585
Pośpiesz się! Zostało tylko 61 sztuk!
31,34 zł
Brutto
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

66f2e56ebfa47b8c84ba45571e89cdf6.jpg

YERBA SANTA

Yerba Santa występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej roślinyto Yerba Santa oznacza "święte ziele". Zachodnie plemiona dawna używali go do celów leczniczych i duchowych. Księża misjonarze nazwali ją tak zaskoczeni jej uzdrawiającą mocą. Yerba Santa jest szczególnie ceniona w celach rytualnych. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi.

Duchowość prowadzi do nas znalezienie celu i sensu życia. Naszym pragnieniem jest spokojne, bezstresowe i produktywne życie. W rzeczywistości bywa, że życie często stają się przytłaczające i stresujące.

Jednym ze sposobów, aby przynieść spokój i pokój dla siebie i swojego otoczenia jest okadzanie. Okadzanie jest procesem oczyszczania osób, miejsc lub przedmiotów z negatywnych energii - ma na celu przywrócenie równowagi.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz.Dodaje odwagi i otuchy. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść"

Yerba Santa stosowana była już przez rdzennych amerykanów. Dym z jej liści służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Yerba Santę wystarczy podpalić z jednej strony, można ją później zgasić i wykorzystać ponownie.

Yerba Santa pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

Ilość: 1 pęczek, ok, 20g

749585

Arkusz danych

Kod producenta
001
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Zapach
inny zapach
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.02
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.