BIAŁA SZAŁWIA DRAGON'S BLOOD SMOCZA KREW pęczek

BIAŁA SZAŁWIA DRAGON'S BLOOD SMOCZA KREW pęczek

749822
Pośpiesz się! Zostało tylko 4 sztuk!
23,28 zł
Brutto
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

36342360b9ecd4ad54b580ece96f5748.jpg

BIAŁA SZAŁWIA

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym

i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"

Po ceremoni oczyszczania białą szałwią najlepiej użyć pęczka Sweet Grass (słodka trawa), dzięki której pomieszczenie nabiera pozytywnej energii, harmonii i podnosi się jego pozytywna wibracja.

Smocza Krew służy jako kadzidło do odpierania zła, przynosząc szczęście w pieniądzach i miłości. Smocza krew może być spalana na węgielku trybularzowym. Stosowana od wieków do oczyszczania domu i pozbywania pomieszczeń zła.

W zależności obranej magicznej ścieżki , istnieje wiele zastosowań Smoczej Krwi. W wielu tradycjachludowych i Hoodoo, Smocza Krew służy do ochrony, mocy i szczęścia. Może nawet być używana jako tuszdo pisania zaklęć.

W niektórych wiccańskich tradycjach , krew smoka służy do uzdrawiania, ochrony i odpędzenia.

waga 20-30g

749822

Arkusz danych

Kod producenta
Neo001
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Zapach
inny zapach
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.02
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.