4x Biała szałwia wysoka jakość pęczek

4x Biała szałwia wysoka jakość pęczek

749642
Pośpiesz się! Zostało tylko 973 sztuk!
49,39 zł
Brutto
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

48486f3a2433870cd1bb6217e396804e.jpg

Zestaw 4x BIAŁA SZAŁWIA w pęczku

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym

i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią"

Po ceremoni oczyszczania białą szałwią najlepiej użyć pęczka Sweet Grass (słodka trawa), dzięki której pomieszczenie nabiera pozytywnej energii, harmonii i podnosi się jego pozytywna wibracja.

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

Na innych naszych aukcjach również inne gramatury

Na innych naszych aukcjach również inne kadzidła i kadzidełka (największy wybór kadzideł żywicznych) oraz akcesoria do nich

749642

Arkusz danych

Kod producenta
01
Marka
Neofarma
Stan
Nowy
Zapach
inny zapach
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.02
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.