ORYGINALNE ŚWIECE Z MASŁA GHEE 30szt

  • Obecnie brak na stanie

ORYGINALNE ŚWIECE Z MASŁA GHEE 30szt

749601
Sorry, This item is out of stock.
33,24 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

1a3d9650c16d49faf364aae86973d860.jpg

Oryginalne świece z masła ghee 30szt

Świeczki z naturalnego masła ghee, z bawełnianym knotem uwalniają podczas palenia przyjemny zapach. Najczęściej umieszcza się je w świecznikach DIYA.

"Co roku na przełomie października i listopada w Indiach odbywa się Diwali. To najważniejsze hinduistyczne święto. Miliardami świateł ustawionych na w domach i na ulicach indyjskich miast wyznawcy hinduizmu upamiętniają zwycięstwo dobra nad złem i ciemnością"

W swobodnym tłumaczeniu Diwali oznacza „rząd lamp”. Święto upamiętnia szczęśliwe zakończenie legendy opisanej w Ramajanie, sanskryckim eposie sprzed 2 tysięcy lat. Ramajana opowiada historię księcia Ramy, będącego wcieleniem boga Wisznu. Po latach spędzonych na wygnaniu książę zmuszony jest stanąć do walki z demonem, który porwał jego żonę Sitę, utożsamianą z boginią Lakszmi. Rama, z pomocą swego oddanego brata oraz bohaterskiego generała Hanumana, dowodzącego zastępem małp, uwalnia wierną małżonkę i pokonuje demona – symbol zła i ciemności. Kiedy książę wraz z rodziną wraca do swego królestwa w Ajodhji, lud oświetla mu drogę lampkami, manifestując radość z jego powrotu i świętując uwolnienie świata od demona zła"

749601

Arkusz danych

Kod producenta
01
Marka
Inny producent|Neofarma
Stan
Nowy
EAN
8719497613250
Rodzaj
tradycyjne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.