Sofn’Free Curl Activator aktywator skrętu loków

  • Obecnie brak na stanie

Sofn’Free Curl Activator aktywator skrętu loków

_143521094
Sorry, This item is out of stock.
28,49 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ce72f0914ea8aa5f958d4c8256af

ZDEFINIUJ SWOJE KRĘCONE WŁOSY - Balsam aktywujący loki i krem nawilżający do loków to dwa produkty do stylizacji w jednym, który nawilża i zapewnia zdrowe, grubsze loki. Zawiera witaminę E, która wspomaga zdrowe włosy, pantenol, który odżywia i przywraca nawilżenie oraz glicerynę, która zapewnia miękkość i połysk.

Ta specjalna mieszanka witaminy E i białka pantenolu eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych aktywatorów i kremu nawilżającego. Balsam 2 w 1 Curl Activator Lotion aktywuje i nawilża loki w jednym prostym kroku.

Aktywator skrętu DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW - Tworzy i wzmacnia miękkie loki i fale na cienkich, grubych, naturalnych lokach, włosy po trwałej ondulacji, włosach birasowych i farbowanych oraz włosach niskoporowatych. Doskonały do loków 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B i 4C.

MIĘKKIE I UKŁADAJĄCE SIĘ WŁOSY - Krem wzmacniający loki pozostawia włosy miękkie w dotyku, zachowując naturalną sprężystość i gęstość włosów oraz kontrolując puszenie się.

TROPICAL FRESH SCENT - aktywator loków jest nasycony olejem kokosowym i świeżym roślinnym zapachem, który zapewnia wspaniały zapach.

_143521094

Arkusz danych

EAN (GTIN)
616762207818
Marka
inna marka|Moco de Gorila
Stan
Nowy
Wielkość
Produkt pełnowymiarowy
Typ
brak informacji
Rodzaj
Kokosowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.